Grupa semestralna

Trening Umiejętności Społecznych to zajęcia grupowe skierowane do dzieci z diagnozą ZA, ADHD, agresywnych, nieśmiałych, mających trudności w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z rówieśnikami i dorosłymi, przestrzeganiem norm społecznych, adaptacją do nowych sytuacji. W roku szkolnym 2019/2020 proponujemy TUS semestralny oraz roczny. Trening semstralny będzie obejmował 12 spotkań (90 minut każde). Koszt cyklu to 1080 zł. 

Prowadzimy zajęcia TUS na Ursynowie, w Centrum oraz na Wilanowie i w Wesołej.

Nasze grupy wiekowe: 4-6, 7-9, 10-12 i 13-15 lat.

Zajęcia mają na celu poprawę funkcjonowania w sytuacjach społecznych poprzez zmianę zachowań nieakceptowanych na pożądane i społecznie akceptowane.

Celem zajęć jest:

  • trening umiejętności społecznych
  • trening umiejętności komunikacyjnych
  • trening modyfikowania zachowań na bardziej aprobowane społecznie
  • umiejętność współpracy w grupie
  • metody radzenia sobie z emocjami
  • praca nad przestrzeganiem zasad
  • uczenie się rozpoznawania emocji i potrzeb
  • odreagowanie napięć emocjonalnych
  • kształtowanie umiejętności rozwiązywania konfliktów

O przystąpieniu do grupy decyduje kwalifikacja z psychologiem prowadzącym zajęcia (50 minut, płatne 100 zł).

Aby pomóc dzieciom w procesie zmiany rodziców zapraszamy na Trening Umiejętności Rodzicielskich. Na Ursynowie TUR będzie miał formę 12 cotygodniowych spotkań. W weekendy prowadzimy także Intensywny Trening Umiejętności Społecznych (3 spotkania po 6 godzin każde).
Dla rodziców dzieci uczęszczających na TUS u nas oferujemy 50% zniżki na TUR. 
Na rok 2019 zaplanowaliśmy również dla Państwa cykl bezpłatnych wykładów dotyczących rodzicielstwa.

OSOBOM KONTYNUUJĄCYM UDZIAŁ W KOLEJNYCH CYKLACH TRENINGU, PRZYSŁUGUJE 10% ZNIŻKI.

Z dumą informujemy, że od 2016 roku, Przystań Psychologiczna została zakwalifikowana jako placówka dydaktyczna szkoląca studentów Uniwerystetu Humanistycznospołecznego USWPS! Nasze wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu i organizacji zajęć TUS, zaowocowało otwarciem programu stażowego dla studentów USWPS, dzięki któremu terapeuci prowadzący zajęcia korzystają z pomocy zaangażowanych i szkolących się w psychologii rozwojowej studentów, a rodzice uczestniczący w cyklu TUS mają możliwość wykorzystania dodatkowych, bezpłatnych godzin konsultacyjnych ze stażystami, w zależności od potrzeb. Kształcimy kolejne pokolenia psychologów - dzięki temu, oferujemy wysoce profesjonalne zajęcia dla dzieci, będące zbiorem doświadczeń oraz wykształcenia naszych prowadzących.

Nowy cykl rozpocznie się w semestrze jesienno-zimowym 2019/2020.

Zachęcamy do zapisów: tel. 533 355 888

Napisz Zadzwoń